بیمه درمان تکمیلی بیمه جبران‌کننده هزینه‌های درمانی است و در زمان بروز بیماری یا حادثه بخش زیادی از هزینه‌های درمان را پوشش میدهد.
با توجه به افزایش بسیار زیاد و هولناک هزینه های درمانی نیاز به بیمه و پوشش های متنوع بیمه ای این روزها بیش از پیش ضرورت پیدا کرده و در حقیقت بیمه  تکمیلی یک آینده‌نگری در روزهای سلامتی برای روزهای مبادا و بیماری است. پس چنانچه که به سلامتی خود و هزینه های سنگین ناشی از بیماری و بستری فکر می‌کنید، باید به فکر پوشش های بیمه ای نیز باشید.

در این راستا صندوق حمایت وکلا و کارگشایان دادگستری به منظور تامین خدمات بیمه‌ای مورد نیاز وکلای محترم دادگستری در سراسر کشور اقدام به ارائه طرح تامین وکلای دادگستری شامل بیمه درمان تکمیلی، بیمه زندگی، بیمه آتش سوزی و بیمه عمر و حوادث به صورت یک پکیج بیمه ای جامع و کامل جهت پوشش دادن تمامی ریسک های بیمه شدگان محترم از جمله خطر فوت، بیماری، حوادث، نقص عضو، از کار افتادگی، امراض صعب العلاج، حوادث و بلایای طبیعی، آتش سوزی منازل مسکونی (یا دفاتر وکالت) و همچنین تامین آتیه دوران بازنشستگی با برقراری مستمری از محل بیمه‎‌های زندگی نموده است.

شرکت بیمه کارآفرین خدمات این طرح را به صورت شبانه روزی و آنلاین در سرار کشور ارائه می‌نماید.

لطفا جهت ثبت‌نام فایل شرایط و قوانین ثبت نام را با دقت مطالعه نموده سپس نسبت به ثبت‌نام اقدام فرمایید.